Vítejte

 
 
 

 

REFERENCE


Využil jsem služeb firmy pana Ságla na opravu stropního sádrokartonu po opravě elektroinstalace v rodinném domku – práce byla odvedena bez zbytečného protahování pracovní doby, ve velmi dobré kvalitě. Pan Ságl je spolehlivý a velmi pečlivý, po ukončení práce po sobě dokonce i uklidil. Pokud bude potřeba, určitě se na pana Ságla znovu s důvěrou obrátím.

Vladimír Šprincl

 

Potřebovala jsem smontovat nový botník, proto jsem se obrátila na hodinového manžela p. Ságla. Přijel hned druhý den, práci měl hotovou během chvilky, všechno nářadí a potřebný materiál měl s sebou. Byla jsem moc spokojená a rozhodně si jeho tel. číslo nechám uložené.

Martina Šimanovská

 

Celková spokojenost – výborná komunikace, seriózní jednání, dobrá cena, rychlé vyřízení.

Iva Picková

 

Ideální možnost, jak při stěhování všechno hned zavěsit, přišroubovat a smontovat. Ochotně, kvalitně, rychle a s úsměvem. Mohu všem DOPORUČIT!

Tereza Doležalová

 

Pana Ságla znám už dlouho a často jeho služeb hodinového manžela využívám. V případě nutnosti je ochoten přijet i ve večerních hodinách či o víkendu. Se vším si hned ví rady a to co mě doma štve dlouhé týdny, on vyřeší během půl hodinky.

Lucie Frajová

 

Kvalitní a rychlá práce, vše bez problémů.

Petr Kadlec

 

Po první návštěvě a perfektně provedené práci jsme se stali stálými klienty pana Ságla.

Marie Kotounová

 

Moc děkuji za perfektně provedenou práci. Služby pana Ságla jsem využila už 3x, všechny potřebné věci sežene a perfektně všechno opraví. Doporučuji ho všem známým i neznámým.

Jana Dědičová

 

Jsem nadšená – to, o co manžela uháním už dva měsíce, měl pan Ságl hotové během chvilky. Konečně mám v kuchyni přidělanou poličku, nekape kohoutek, neprotýká WC a nevypadávají kliky u všech dveří. Až zase bude doma něco potřeba opravit, volám pana Ságla rovnou.

Andrea Butulová

 

 
 
  Webmaster: tenisa. All rights reserved. Design by Stylish Web Templates.